سریع ترین روش یادگیری گرامر زبان انگلیسی چیست؟ بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی کدام اپلیکیشن ها میباشند؟ در لیست 11 اپلیکیشن برتر یادگیری گرامر انگلیسی کدام اپلیکیشن ها قرار دارند؟

در ادامه پاسخی جامع به این سوالات خواهیم داد،همراه مجله اینترنتی ماهتوتا باشید.

بسیاری از ما (به‌خصوص ایرانی‌ها)، به دلایل مختلفی باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم. یادگیری هر زبانی، بخش‌های مختلف خود را دارد. از مهم‌ترین بخش‌ها، گرامر یا همان دستور‌ زبان است. افراد زیادی وجود دارند که علاقه‌ای به کلاس زبان ندارند و ترجیح می‌دهند که خودشان با استفاده از کتاب و اینترنت و اپلیکیشن‌های مختلف، شروع به یادگیری کنند.

حال موضوع بعدی که مطرح می‌شود، یادگیری درست زبان است. در واقع بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اگر یک کتاب آموزش انگلیسی را تنهایی بخوانند، تمام نکات را به‌خوبی و کاملا درست یاد می‌گیرند! مشکل اساسی این است که تعدادی از این افراد، نکات را کاملا اشتباه یاد می‌گیرند و به اشتباه از آن‌ها استفاده می‌کنند.

نتیجه‌ی این امر، نبود امکان برقراری ارتباط درست با هر چیز به زبان انگلیسی است. پس شما باید سعی کنید از منابع مختلف استفاده کنید و درصد یادگیری اشتباه را تا حد امکان، کاهش دهید.

یادگیری گرامر زبان انگلیسی

از مهم‌ترین منابع برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی، می‌توان به اپلیکیشن‌های موبایل اشاره کرد.برای همین،موضوع این مقاله مجله اینترنتی ماهتوتا، بررسی بهترین اپلیکیشن‌های تقویت گرامر است.پس تا انتهای این مقاله، ما را همراهی کنید.

English Grammar in Use

این برنامه توسط استاد گرامر، ریموند مورفی (Raymond Murphy) ارائه شده‌ است. اکثر افراد English Grammar in Use را با یک کتاب می‌شناسند. این برنامه، دقیقا همگام با این کتاب است و شما می‌توانید از هر دو، با هم استفاده کنید. اپلیکیشن English Grammar in Use انواع فعالیت‌ها و درس‌های مربوط به گرامر دارد.

همچنین 145 نمونه و نکته‌ی گرامری (145 درس) در این برنامه قابل استفاده است. نسخه‌ی رایگان این برنامه، با امکانات کمتری در اختیار همه مردم قرار دارد. اگر می‌خواهید از تمامی امکانات این برنامه بهره ببرید، باید نسخه‌ی کامل آن را خریداری نمایید. قیمت نسخه کامل این برنامه، حدود 15٫5 دلار است.

این برنامه، قطعا یکی از گران‌ترین برنامه‌های دستور زبان است. با این حال، با توجه به سازنده‌ی آن، احتمالا ارزش خرید دارد؛ زیرا با وجود چنین قیمتی، باز هم طرفداران بسیار زیادی دارد. به این نکته هم توجه کنید که شکایاتی درباره‌ی وجود اشکالات در این برنامه وجود دارد و افراد نسبت به بعضی ایرادات موجود در برنامه اعتراض کرده‌اند.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » 11 دوره‌ آموزشی رایگان آنلاین برتر سایت Udemy

English Grammar Test

این اپلیکیشن، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های آموزش و تقویت گرامر است. برنامه English Grammar Test دارای تعداد زیادی محتوا، از جمله 1200 تمرین دارد. این برنامه سطح‌های متفاوتی برای آزمون‌ها و تمرینات دارد تا بتواند مهارت افراد را به مقدار زیادی، افزایش دهد. همچنین به شما نمرات و امتیازاتی می‌دهد تا بتوانید پیشرفت خود را متوجه شوید.

حتما بخوانید » بهترین منابع آزمون آیلتس

به این نکته توجه کنید که این اپلیکیشن، قطعا برنامه‌ای نیست که بتوانید در یک روز یا حتی یک هفته آن را اجرا کنید و به پایان برسانید. تبلیغات موجود در این اپلیکیشن هم به اندازه‌ی دیگر اپلیکیشن‌ها مزاحم نیستند. از مزایای این برنامه، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که به‌صورت رایگان در اختیار عموم قرار دارد.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » آموزش ویولون آنلاین (رایگان)

Grammarly

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های تقویت گرامر، اپلیکیشن Grammarly است. این برنامه، یکی از جدیدترین برنامه‌های گرامر (رایگان) است. اگر Gboard یا SwiftKey را می‌شناسید، Grammarly دقیقا شبیه به این دو نمونه است. همچنین از مزایای این برنامه می‌توان به ویژگی‌هایی مانند تصحیح خودکار اشاره کرد. با این حال، سعی می‌کند تا هنگام تایپ، گرامر شما را هم اصلاح کند. چیزهایی مانند کاما، فرم فعل، املای غلط و کلمات نادرست (مانند استفاده از to به جای too) را هم اصلاح می‌کند و به شما نمایش می‌دهد.

حتما بخوانید »  اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی

همان‌طور که در توضیحات ابتدایی این اپلیکیشن نوشتیم، Grammarly نسبتا جدیدتر از باقی برنامه‌های این لیست است. هنوز هم برخی از اشکالات در آن وجود دارند و افراد انتظار رفع چنین چیزهایی را از توسعه‌دهنده‌های این اپلیکیشن دارند. صفحه‌کلید بدون تبلیغات یا خرید درون‌برنامه‌ای در زمان نوشتن این مقاله رایگان است، اما این امکان هم وجود دارد تا در آینده چنین مشکلی را هم رفع کنند!

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » آموزش چرم دوزی آنلاین (رایگان)

Khan Academy

Khan Academy یک برنامه‌ی آموزشی عالی، برای بسیاری از افراد است. مجموعه‌ای از دوره‌های کوچک با محتوای آموزشی را در این اپلیکیشن می‌بینید. شما می‌توانید ریاضیات، علوم، اقتصاد، تاریخ، کامپیوتر و البته گرامر را در خان آکادمی بیاموزید. این برنامه موضوعات را از طریق درس‌های مختلف آموزش می‌دهد. شما اساسا درس را مرور می کنید، آن را یاد می گیرید و بعدا برای آزمایش خود، آن را امتحان می‌دهید.

در ادامه بخوانید » افزایش کیفیت زندگی

خوشبختانه، این برنامه در حال حاضر کاملا رایگان است. برای افرادی که می خواهند درسی را دوباره بیاموزند یا به‌عنوان منبع ثانویه، نیازمند اطلاعاتی هستند، استفاده از این اپلیکیشن عالی است و توصیه می‌شود.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » آموزش ادیت عکس حرفه ای آنلاین (رایگان)

Learn English Grammar

Learn English Grammar یک برنامه خوب و پایه‌ای برای گرامر است. این برنامه شامل بیش از 100 موضوع گرامر محبوب به همراه بیش از 2000 سؤال گرامر با توضیحات کامل، تصاویر و مثال‌های نسبتا ساده است. قطعا شما نمی‌توانید در عرض چند روز از تمام مراحل این برنامه عبور کنید.

حتما بخوانید » پولدار شدن

نرم افزار زبان انگلیسی آیفون

این اپلیکیشن، برای تمرین اولیه، به ویژه برای کسانی که در دبیرستان یا اوایل دانشگاه هستند، بهترین پیشنهاد است. شاید نام این اپلیکیشن از نظر شما زیاد جالب نباشد، اما مطمئن باشید که استفاده از آن، تجربیات خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » آموزش روبان دوزی (آنلاین) رایگان

Merriam-Webster Dictionary

یادگیری گرامر زبان انگلیسی
یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی

برنامه‌های دیکشنری نوعی استاندارد برای مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی هستند. چنین اپلیکیشن‌هایی تعاریف کلمات، انواع کلمات، تلفظ و مثال‌های هر کلمه را به شما نشان می‌دهند. این برنامه همچنین شامل ویژگی‌هایی مانند پازل واژگان، جست‌وجوی صوتی، تلفظ صوتی کلمات و بسیاری از قابلیات‌های دیگر است. نسخه‌ی رایگان با تمامی ویژگی‌های ذکر‌شده به تمامی افراد ارائه می‌شود.

در ادامه بخوانید » سرسختی ذهنی

اپلیکیشن گرامر

در همین حال، نسخه پولی تعاریف موضوعی بیشتری (اسم های خاص، اصطلاحات خارجی)، یک بخش اصطلاحات کامل 200000 کلمه‌ای و بدون تبلیغات در اختیار کاربران قرار می‌دهد. استفاده از این برنامه، حتی به افرادی که سطح زبان بالایی دارند هم توصیه می‌شود.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » آموزش دوخت ماسک (آنلاین) رایگان

Oxford Grammar and Punctuation

یادگیری گرامر زبان انگلیسی
یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی

احتمالا اکثر افرادی که این مقاله را می‌خوانند، با دیکشنری آکسفورد آشنایی کامل دارند. این برنامه بیش از 250 قواعد گرامری را برای شما به صورت کامل، تشریح می‌کند. برای یادگیری بهتر از افعال ساده، مثال‌های فراوان و درس‌های تکمیلی استفاده می‌کند. این برنامه حتی شامل OCR می‌شود.

یادگیری زبان انگلیسی اندروید

این بدان معناست که می‌توانید از دوربین خود برای جست‌وجوی کلمات و کارهای دیگر استفاده کنید. نسخه‌ی کامل همچنین شامل پشتیبانی آفلاین، بدون تبلیغات و بسیاری از ویژگی‌های دیگر است. برای استفاده‌ی روزمره از این برنامه، از نسخه رایگان آن استفاده کنید. نسخه کامل این برنامه حدود 11 دلار قیمت دارد.

دانلود از گوگل پلی

حتما بخوانید » یادگیری در خواب

Udemy

یادگیری گرامر زبان انگلیسی
یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی

علاوه بر اینکه برنامه بالا جزء اپلیکیشن‌های تقویت گرامر است، شما می‌توانید برای یادگیری بسیاری از چیزها و درس‌های دیگر هم از آن استفاده کنید. Udemy یک پلت فرم آموزش آنلاین است که بسیاری از افراد برای یادگیری بخش‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. این بخش‌ها شامل انواع موضوعات از آشپزی گرفته تا فناوری، زبان و تناسب‌اندام و انواع درس‌های دیگر است که شامل درس‌های دستور زبان انگلیسی هم می‌شود. برای استفاده از این برنامه، ابتدا شما یک دوره می‌خرید.

یادگیری زبان انگلیسی آیفون

فیلم‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما آن‌ها را تماشا می کنید و نکات بسیاری را یاد می‌گیرید. در این اپلیکیشن ویدیوهای متنوعی برای دستور زبان انگلیسی وجود دارد. آن‌ها از نظر کیفیت، قیمت و مدت دوره، متفاوت هستند. بهترین راهکار برای یافتن بهترین دوره‌ها خواندن نظرات افراد برای هر دوره است. اکثر دوره‌ها در این برنامه رایگان نیستند، اما قطعا دوره‌های رایگان هم در آن وجود دارد.

منابع گرامر زبان انگلیسی

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

YouTube

یادگیری گرامر انگلیسی
یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی

یوتیوب یک منبع عالی برای یادگیری اکثر چیزها است. این چیزها شامل آموزش‌هایی مانند گرامر، کلمات، علائم نگارشی و غیره است. در این برنامه، کانال‌های آموزشی با ویدیوهایی وجود دارند که تمرکز زیادی روی بخش‌هایی مانند آموزش صحیح انگلیسی، مکالمه، نوشتن و گرامر دارند. یافتن بهترین کانال‌های آموزشی و بهترین ویدیو‌ها، در این اپلیکیشن کار آسانی نیست. تمام ویدیو‌ها روی این پلتفرم به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌گیرند.

نرم افزار گرامر انگلیسی

آکادمی خان که معمولا با مطالب ریاضی و علوم خود شناخته می‌شود، 118 ویدیو درباره‌ی دستور زبان در یوتیوب دارد. همه مردم می‌دانند که استفاده از یوتیوب کاملا رایگان است. با این حال، می‌توانید 9٫99 دلار در ماه برای YouTube Red بپردازید و برخی از ویژگی‌های اضافی را دریافت کنید.

منابع گرامر انگلیسی

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » قانون درخت دانش

Your favorite ebook reader

یادگیری گرامر زبان انگلیسی
یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی یادگیری گرامر زبان انگلیسی

آخرین توصیه‌ی ما برای برنامه‌های گرامر، یک پلتفرم کتاب الکترونیکی است. برنامه‌هایی مانند Barnes & Noble Nook و Amazon Kindle و Google Play Books همگی تعداد زیادی کتاب آموزشی درباره‌ی نوشتن، گرامر، املا، صحبت‌کردن و انواع موارد دیگر در این زمینه دارند. قیمت کتاب‌ها متفاوت است، اما همه برنامه‌ها کتاب الکترونیکی رایگان هم دارند.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

شما می‌توانید هر کتابی را که دوست‌دارید، خریداری نمایید و از آن‌ها در جهت تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید. تمام این کتاب‌ها به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می‌گیرند. به این نکته توجه کنید که قبل از انتخاب کتاب زبان انگلیسی، مطمئن شوید که سطح آن کتاب، با سطح زبان انگلیسی شما برابری می‌کند.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

سخن پایانی

کاربردهای زبان انگلیسی، در زندگی اکثر افراد کاملا مشهود است. در‌ نتیجه، بسیاری از ما باید مهارت‌های خود را در این حیطه بالا ببریم. یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در زبان انگلیسی، گرامر و استفاده درست از آن است. به همین دلیل ما در این مقاله مجله اینترنتی ماهتوتا بهترین اپلیکیشن‌های تقویت گرامر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS را برای شما معرفی و بررسی کردیم.

تعدادی از این برنامه‌ها رایگان و تعدادی از آن‌ها نیاز به پرداخت مبلغ مشخصی دارند. اگر هدف شما یادگیری و تقویت گرامر به صورت حرفه‌ای است، می‌توانید به سراغ اپلیکیشن‌های پولی این لیست هم بروید.

آیا شما از اپلیکیشن‌های آموزش گرامر استفاده می‌کنید؟ شما می‌توانید تجربیات خود را با ما و دیگر افراد، در بخش نظرات با مجله اینترنتی ماهتوتا به اشتراک بگذارید.

در ادامه بخوانید » پرورش ذهن ؛ 17 تاکتیک علمی و موثر تقویت ذهن